اولین سالن سینمای کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان روز پنج شنبه در سنندج افتتاح شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سخنانی اظهار داشت: تولیدات سینمایی، کوتاه، نیمه بلند و پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از این پس در «سینما کانون» در دو نوبت صبح و عصر برای کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها به نمایش گذاشته می‌شود.

سهیلا شیخی افزود: با راه‌اندازی سینما کانون به دنبال انتقال مفاهیم و محتوای ارزنده فکری و فرهنگی از طریق تصاویر و آموزش غیرمستقیم و ارائه الگوهای تعلیمی و تربیتی از طریق فیلم به کودکان و نوجوانان هستیم.

شیخی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نمایش فیلم‌های کانون تا پایان اسفندماه در دو نوبت صبح برای دانش آموزان و نوبت عصر و ایام تعطیل برای خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان در سینما کانون به نمایش گذاشته خواهند شد.

وی خاطر نشان ساخت:در تلاش هستیم تا در آیندهای نزدیک دومین سالن سینما کانون را با تجهیزات به روز در سنندج ودر دیگر شهرستان‌های استان که دارای سالن‌هایی با ظرفیت تبدیل به سینما هستند راه‌اندازی کنیم.

مدیر کل کانون استان کردستان، بهای بلیط سینما کانون را برای دانش آموزان با تخفیف 50 درصد اعلام کرد و از مدارس شهرستان سنندج خواست تا از این امکان فراهم شده بهره کافی را ببرند.

 لازم به ذکر است،"سینما کانون" سنندج با مساحت 244 مترمربع و گنجایش 155صندلی پیش از ظهر پنج شنبه با نمایش فیلم‌های کیمیاگر و گلی برای مریم با حضور جمع کثیری از دانش آموزان در مجتمع فرهنگی هنری سنندج آغاز به کار کرد.

منبع : بوکه بارانه |سینمای کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان افتتاح شد
برچسب ها : کانون ,نوجوانان ,کودکان ,سینما ,سنندج ,فکری ,سینما کانون ,فکری کودکان ,پرورش فکری ,کانون پرورش ,دانش آموزان ,کودک کانون پرورش