واحد فروش کتاب و محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان با بر پایی نمایشگاه در شهرستان های مریوان،دیواندره و سقز به ارائه جدیدترین محصولات کتاب و سرگرمی کانون پرداخت. 

ه گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان، دیروز نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی کانون در استان با حضور مسئولین آموزش و پرورش و کانون با هدف ارائه جدیدترین محصولات کتاب و سرگرمی و به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی افتتاح شد .

این گزارش حاکی است، این نمایشگاه به مدت یک هفته در شهرستان های مریوان،سقزو دیواندره برپا شده است که با 600 عنوان کتاب‌ و 9 هزار جلد از کتابهای  چاپ اول که در یک سال گذشته در انتشارات کانون تولید شده به همراه کتاب‌ های تجدید چاپی در دسترس مخاطبان گروه‌ های سنی مختلف قرار گرفته است.

بنا بر این گزارش،علاوه بر آثار نویسندگان این حوزه، تازه ‌ترین سرگرمی ‌های تولید شده در این مجموعه نیز ارایه شده است.

این گزارش می افزاید:دسترسی آسان مردم به تازه‌های نشر کانون، ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین خانواده‌ها و توجه به اقتصاد فرهنگ و رونقبخشی به اقتصاد نشر از اهداف برپایی نمایشگاه کتاب در کردستان است.

لازم به ذکر است این نمایشگاهها در کانون پرورش فکری دیواندره،کانون شهید مطهری مریوان و مدارس سطح شهرستان سقز برپا شده اند که صبح و عصر پذیرای علاقه مندان است.

منبع : بوکه بارانه |نمایشگاه کتاب با 600 عنوان در شهرستان های استان کردستان افتتاح شد
برچسب ها : کانون ,کتاب ,نمایشگاه ,شهرستان ,استان ,محصولات ,پرورش فکری ,کانون پرورش ,نمایشگاه کتاب ,جدیدترین محصولات ,محصولات کتاب ,ارائه جدیدترین محصولات