مربیان مرکز دو سقز با اهدا گل و کتاب به ملاقات کودکان بستری در بیمارستان رفتند 

مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره دوسقز به مناسبت هفته ی کتاب و کتابخوانی به بیماران و پرسنل بخش کودکان بیمارستان امام خمینی (ره) گل و کتاب اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، در این برنامه دکتر فرخ محمودی ریاست بیمارستان امام خمینی شهرستان سقزدرآیین اهدای کتاب به کودکان بیمارستان ضمن تقدیر از این حرکت فرهنگی،اذعان داشت که توجه به کودکان و نیازهای آنان بویژه کودکان بیمار،از دغدغه های فرهنگی همه ی مسئوولین این نهاد است.

وی ضمن استقبال از طرح اهدای کتاب در هفته ی کتاب و کتابخوانی،تلاش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز شماره دو را در سطح شهرستان به جهت اجرای این برنامه ،قابل تقدیرو تحسین برانگیز خواند و تصریح کرد که ترویج فرهنگ و کتابخوانی اگرچه رسالت مراکز کانون برای کودکان است اما مختص مراکز کانون پرورش فکری نیست و مسئولین شهرستان می توانند با حمایت از چنین حرکتهایی،بنیان های فکری و ریشه ای آینده ی کودکان و نوجوانان این شهرستان را شکل بدهند .

 کوثرالماسی مسئوول مرکز شماره دو سقز ضمن تقدیر از همکاری مسئوولین بیمارستان درسطح مدیریتی و بخش کودکان ، درآیین اهدای کتاب به کودکان بستری و بیمار این بیمارستان ، هدف از اجرای این برنامه را خارج کردن کتاب از فضای کتابخانه و رساندن آن به مخاطبان واقعی دانست و بیان کرد که هفته ی کتاب و کتابخوانی فرصتی ست تابخشی از  مخاطبان اصلی کتاب ، دارای شرایط خاص ، در حوزه ی کودک و نوجوان ، بتوانند خارج از فضاهای مجازی و کتابخانه ای،به کتاب های کانون دست پیدا کنند و لذت مطالعه را بچشند .

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره دو سقز  با اهدای سی جلد کتاب شاخص از انتشارات خود ، کودکان بستری بیمارستان امام خمینی ( ره ) را در هفته ی کتاب و کتابخوانی با دنیای کتاب مانوس نمود .

منبع : بوکه بارانه |به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی:مربیان سقزی با اهدای گل و کتاب به عیادت کودکان بستری در بیمارستان رف
برچسب ها : کتاب ,کودکان ,بیمارستان ,کانون ,فکری ,هفته ,پرورش فکری ,کانون پرورش ,کودکان بستری ,امام خمینی ,فکری کودکان